Szkolenia i spotkania

Sale szkoleniowe

Oferujemy 3 sale, z dostępem do światła dziennego, które mogą pomieścić łącznie do 40 osób. Sale są wyposażone w sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty), szybki, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację.

Wyposażenie sal to również idealna jadalnia z kawą, zestawem herbat, wodą z liśćmi mięty i cytryną, soki owocowe i ciastka. Produkty te są dostępne non-stop w trakcie spotkania oraz lunch w formie cateringu.

 Organizacja spotkań

Piękne położenie ośrodka umożliwia organizację imprez plenerowych, zarówno firmowych, jak i rodzinnych, takich jak pikniki, eventy, imprezy integracyjne. Na życzenie gości angażujemy profesjonalne firmy tworzące indywidualny scenariusz imprez (imprezy tematyczne, stylizacja wnętrz, zabawy w plenerze).

Zapraszamy Państwa do organizacji w naszym ośrodku koktajlu, nieformalnego przyjęcia czy oficjalnego, uroczystego obiadu w dobrym stylu. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa oczekiwaniami i budżetem. Nasza profesjonalna obsługa zatroszczy się o każdą imprezę począwszy od konferencji poprzez szkolenie, spotkanie biznesowe czy uroczystość tematyczne.

Comments are closed.